لوگو افقی شبکه اکسپو

قوانین استفاده از محتوا شبکه اکسپو

کاربر گرامی شبکه اکسپو

ضمن قدردانی از شما بابت انتخاب شبکه اکسپو لازم است بدانید این شبکه خدمات خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

 • این سرویس با نام تجاری “شبکه اکسپو” ثبت گردیده است و از حق کپی رایت برخوردار است. اگر در سایت های دیگر با موارد نقض کپی رایت شبکه اکسپو مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی ما به آدرس ایمیل support [at] irexpotv [dot] com زیر اطلاع دهید.

 • تمامی محتواهای ارایه شده در شبکه اکسپو در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

 • برای دسترسی به نمایش محتوای مورد نظر، کاربران نیاز به هیچگونه خرید اشتراک ندارند و تمامی خدمات به صورت رایگان به آنان ارائه می گردد.

 • در حال حاضر کاربران شبکه اکسپو می توانند با اینترنت نیم‌بها از تمامی خدمات ما بهره‌مند شوند.

 • اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.

 • استفاده از خدمات شبکه اکسپو هیچگونه حقی را برای کاربران در ارتباط با مالکیت هر محتوای ارائه شده اعم از ویدوها، عکس ها، اخبار، تیزرها و غیره ایجاد نمی کند. 

 • شبکه اکسپو این اختیار را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.

 • شبکه اکسپو با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، محتوا مورد نظر خود را تماشا نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.

 • هیچ کاربر اعم از شخص حقیقی و حقوقی اجازه تغییرات اعم از: حذف بخشی از محتوا، حذف لوگو و غیره در محتواهای ارائه شده توسط شبکه اکسپو را ندارد و حق هیچگونه مالکیت مادی و معنوی بر آثار این شبکه را نخواهد داشت.

 • مسئولیت هرگونه نظر، پیشنهاد، انتقاد و هر موضوعی صرفا بر عهده گوینده آن می باشد و شبکه اکسپو هیچگونه مسئولیتی در آن نخواهد داشت.

 • ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از شبکه اکسپو است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغیرات در شبکه های اجتماعی شبکه اکسپو به اطلاع کاربران خواهد رسید.

 • در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.

 • شبکه اکسپو این اختیار را داد هنگام پخش محتواهای خود به فراخور زمان و محتوا برای کاربران تبلیغات نمایش دهد.
 • درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و…) و پیش آمدهای خارج از کنترل شبکه اکسپو که منجر به قطع ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.

 • این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.

درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق ایمیل support [at] irexpotv [dot] com هفت روز هفته به صورت 24 ساعته، حتی در روزهای تعطیل ارتباط برقرار کنید.

مواردی که توسط شبکه اکسپو از کاربران ذخیره می نماید

شبکه اکسپو به عنوان رسانه دارای مجوز از مراجع ذیصلاح قانونی و بر اساس دستورالعمل های قانونی، نسبت به هویت سنجی کاربران توسط ایمیل و شماره تماس اقدام می نماید و هیچ اطلاعاتی دیگری از کاربران دریافت و ذخیره نخواهد کرد.

شرایط ارسال ویدئو توسط مخاطبان

کاربران شبکه اکسپو می توانند ویدئوهای خود را که متناسب با اهداف و سیاست های این شبکه باشد، پس از ثبت نام از طریق پنل کاربری برای ما ارسال نمایند و پس از بررسی های لازم توسط سیستم های نظارتی برای عموم مخاطبان به نمایش در خواهد آمد.