پلیس راهور مقابل رونق اقتصاد ایستاد

پلیس راهور تهران بزرگ در اقدامی عجیب تمامی مسیرهای منتهی به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران را مسدود و از ورود متخصصان و بازدیدکنندگان جلوگیری کرد.
واحد خبر شبکه اکسپو

واحد خبر شبکه اکسپو

به گزارش شبکه اکسپو: 4 نمایشگاه تخصصی در دو رسته نساجی و ماشین آلات از امروز در حالی فعالیت خود را آغاز کردند که حواشی به وجود آمده باعث حیرت شرکت های مشارکت کننده، بازدیدکنندگان و هیات های تجاری خارجی شد و صنعت نمایشگاهی ایران را تحت تاثیر خود قرار داد.

هجدهمین نمایشگاه بین المللی متالورژی (فولاد،صنایع معدنی،آهنگری و ماشین کاری، قالب سازی و ریخته گری) و ششمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات کشاورزی و سیستم های نوین آبیاری، صنایع، فناوری ها و خدمات وابسته در حوزه تخصصی ماشین آلات و بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشینهای گلدوزی و محصولات نساجی و نهمین نمایشگاه بین المللی پوشاک در حوزه تخصصی نساجی از امروز تا 17 آذرماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی آغاز به کار کردند؛ اما حواشی های چند روز اخیر باعث شد تا این رویدادهای مهم نمایشگاهی ایران و منطقه با مشکل اساسی روبرو شوند.

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با همراهی شورای شهر و شهرداری تهران در زمان برگزاری این رویدادهای تخصصی در حالی که مخاطبان و متخصصان این صنایع در حال ورود به محل دائمی نمایشگاه های بین المللی بودند، به مقابله با علاقمندان و مردم پرداخت و با ایجاد موانع در خیابان ها، تمامی ورودهای های بزرگترین سایت نمایشگاهی کشور را مسدود کرد تا تمامی مشارکت کنندگان و مدعوین متخصص دچار سردرگمی شوند.

این نمایشگاه ها با ظرفیت های ایجاد شده مناسب در موضوع تردد شهری و رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی ستاد ملی مقابله کرونا و با اخذ مجوزات لازم از مراجع ذیصلاح در شرایط آبی شهر تهران آغاز به کار نمودند اما پلیس راهور تهران بزرگ با حضور در محل برگزاری این رویدادها و رویکرد ترافیک زدایی و سهولت تردد شهری، نسبت به مسدودسازی مسیرهای منتهی به نمایشگاه بین المللی تهران اقدام نمود.

ویدئو مستند گزارش تصویری این موضوع را می توانید از اینجا مشاهده کنید.

همچنین واکنش حسن زمانی مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی نیز از این لینک قابل مشاهده است.

همچنین واکنش حمیدرضا آملی سخنگو و مدیرکل روابط عمومی و امور بین المللی شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی نیز از این لینک قابل مشاهده است.

در ادامه گزارش تصویری اختصاصی شبکه اکسپو از مراحل اجرای عملیات مسدودسازی مسیرها توسط پلیس راهور را مشاهده نمائید.

جلوگیری از تردد به نمایشگاه بین المللی توسط پلیس راهور

جلوگیری از تردد به نمایشگاه بین المللی توسط پلیس راهور

جلوگیری از تردد به نمایشگاه بین المللی توسط پلیس راهور

جلوگیری از تردد به نمایشگاه بین المللی توسط پلیس راهور

تصاویر اختصاصی شبکه اکسپو از مسدودسازی نمایشگاه بین المللی تهران توسط پلیس راهور
اکنون جای سوال است که پس از خاموشی چراغ صنعت نمایشگاهی به واسطه کرونا و تضعیف اقتصاد و صنعت کشور، این اقدام پلیس راهور و همراهی توسط شورای شهر و شهرداری تهران در راستای تضعیف بیش از پیش تولید ملی نمی باشد؟ و همچنین چه نهادی پاسخگوی هزینه های صورت گرفته توسط مشارکت کنندگان و متخصصان این رویدادهای نمایشگاهی خواهد بود که باعث ایجاد هزینه گزاف برای تولید کشور می شود.

شبکه اکسپو آمادگی دارد تا نسبت به پوشش خبری و انتشار مواضع تمامی طرفین با رعایت قوانین رسانه ای جمهوری اسلامی ایران اقدام نماید.

309831419
309831419
309831419
309831419
309831419
309831419